Community | Vos kom uit je hol

Jessie Oude Vrielink Teacher, Netherlands

DESCRIPTION

Eén kind zit in de hoepel (vos in het hol). De overige kinderen (haasjes) staan achter een lijn, buiten het vak (bos). Op het teken van de trainer lopen de haasjes richting de vos. Bij de vos aangekomen roept één kind: 'Vos kom uit je hol.' De vos komt er - al dan niet meteen - uit en probeert de haasjes te tikken. Die moeten zonder getikt te worden proberen terug te keren achter de beginlijn. Differentiatie: Als trainer roepen 'Vos kom uit je hol'. Het oorspronkelijke veldje is tien meter lang en vijf meter breed. Veld langer/smaller maken. Twee vossen gebruiken

COACHING POINTS

Als trainer een kind aanwijzen dat mag roepen. Opletten dat de kinderen niet botsen. De haasjes stimuleren om dicht bij de vos te komen; durf te wachten met wegrennen totdat de vos komt. De vos moet leren wachten totdat de haasjes echt dichtbij zijn, zodat hij ze kan pakken.

This practice has no coaching points

PROGRESSION

This practice has no progressions

READ MORE
READ LESS

JOIN SPORTPLAN FOR FREE

  • search our library of 1000+ Hockey drills
  • create your own professional coaching plans
  • or access our tried and tested plans

JOIN SPORTPLAN FOR FREE

  • search our library of 1000+ hockey drills
  • create your own professional coaching plans
  • or access our tried and tested plans
;

Sportplan App

Give it a try - it's better in the app

X
YOUR SESSION IS STARTING SOON... Join the worlds largest hockey coaching resource for 1000+ drills and pro tools to make coaching easy.
LET'S DO IT